News
Zeventiende editie Gouden Giraffe, groot succes
Zeventiende editie Gouden Giraffe, groot succes
De zeventiende editie van de Gouden Giraffe, Live Communication Award 2012. We zijn aan het nagenieten van de prachtige show waarin alle pareltjes van het vak werden beloond met een felbegeerde Gouden Giraffe. Met een flink staaltje techniek zette LiveLAB een interactieve show neer, waarmee het presentatieduo MiER de zaal op een informele manier wist te boeien. De bezoekers waren enthousiast en praatten nog lang na op de netwerkborrel.
Trending Topic
Social media is niet meer te stoppen, ook niet voor de Gouden Giraffe. Met een iPad als decor werden alle social media kanalen veelvuldig tijdens de show ingezet. Ook door het publiek en de kijkers thuis die de show via livestream konden volgen. Hierdoor was de Gouden Giraffe Trending Topic op Twitter! MiER opende de show met een interactieve rap over een branchegenoot uit de zaal aan de hand van zijn Twitter profiel. De zaal werd gevraagd persoonlijke eigenschappen over deze persoon te Twitteren. Met veel humor kregen de cabaretiers Michel Verheijden en Erik Kuperus de zaal mee en was het ijs gebroken.
Ampco Flashlight & Switch concepts verzorgde dit jaar respectievelijk het licht en geluid en maakte het video en decorontwerp voor de Gouden Giraffe 2012. Improvisatie cabaret duo MIER maakte voor deze avond een voorstelling over het gebruik van social media in evenementen. Frank Verbeek maakte het decor en video ontwerp met herkenbare vormen en materialen uit social media toepassingen. Robbie Munnik maakte het lichtontwerp met de o.a de nieuwe Claypaky alpha 1500 spot. Menno Verkade en Jan Willem Stekelenburg vulde het aanwezige geluid van de Rai aan met materialen van Ampco Flashlight en maakte naast een mix voor het publiek ook de mix voor de live webstream.
YouCtrlUS
YouCtrlUS is een experiment van improvisatiecabaretduo (wordfeud!) MiER, in samenwerking met de beste cameramannen, internetontwerpers en techneuten van Nederland. Op en over de grens van wat technisch mogelijk is laten ze iets zien dat nog nooit vertoond is.
Crew licht:
Robbie Munnik
Jos van Schaik
Henk Jan Blok
Crew video:
Frank Verbeek
Jeffrey van hunnik
Crew geluid:
Menno Verkade
Jan Willem Stekelenburg
Mark Muis