Wat een editie – de @Full dagen 2025!
Wat een editie – de @Full dagen 2025!
De @Full dagen 2025 zitten erop, en wat was het weer een mooie editie. Twee dagen lang stond ons pand in Utrecht vol met licht, techniek, merken en vooral heel veel vakgenoten. We hebben samen gekeken, geluisterd, getest en bijgepraat – precies waar de @Full dagen om draaien.
Ook dit jaar was er volop te zien bij Ayrton, Cameo, SGM, ETC, Hog en Clear-Com. Van nieuwe producten en demo’s tot technische uitleg en inspirerende gesprekken – er gebeurde van alles op de vloer.
Een van de hoogtepunten was de Focus Kampioen 2025-competitie, waarin bezoekers hun snelheid konden testen op een ETC Eos lichttafel. De opdracht: drie punten zo snel mogelijk uitlichten. De snelste tijd? 4,24 seconden! Daarmee kroonde Rik Elbersen zich tot Focus Kampioen 2025. Hij wist het zelf nog niet, maar mag binnenkort zijn award en ETC Gadget 2 komen ophalen bij ons in Utrecht.
We willen iedereen bedanken die erbij was – bezoekers, deelnemers en natuurlijk de merken die deze dagen mogelijk maakten. Dankzij jullie werd de @Full dagen 2025 weer een succes om trots op te zijn.
Wil je meer weten of zelf iets ervaren?
- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van trainingen, demo’s en evenementen.
- Heb je tijdens de @Full dagen een product gezien en wil je meer informatie of een offerte? Neem gerust contact met ons op.
- Was je er niet bij, maar wil je alsnog een demo van een van de producten? Laat het ons weten – we plannen graag iets in.

Meer info of een demo?
Vul onderstaand formulier in of bereik ons via telefoon of mail.
Direct contact? Bel 030-2414070 tijdens kantooruren of mail met sales@ampco-flashlight.nl
Sander de Graaf
Product Specialist Licht
SGM Palco ZFX
SGM introduceert de PALCO Z-FX: een IP65 hybride armatuur die wash, een 3°-55° zoom en pixel-effecten combineert. Dankzij 18 individueel aanstuurbare RGBL-pixels en een oneindige 360° tilt-rotatie heb je ultieme creatieve vrijheid. Vraag nu je demo aan bij onze licht product specialisten!
Clear-com Avalon
Clear-Com introduceert Avalon: een compact 1RU IP-intercomstation speciaal voor moderne netwerkomgevingen. Geen overbodige analoge poorten, maar puur focus op IP-workflows. Je schaalt de capaciteit eenvoudig op via licenties wanneer je productie groter wordt.
Nieuw van Ayrton: De RawBeam 350
Ayrton introduceert de RawBeam 350: een compacte, IP65-geclassificeerde laser moving head van slechts 25,4 kg. Met een enorme lichtopbrengst, 40x zoomratio (1.1° – 45°) en uitgebreide CMY-kleurenmenging is dit de ultieme alleskunner voor elk weertype. Nu beschikbaar voor een demo bij Ampco Flashlight Sales.
Ruil je geluidsniveaumeter in voor de NTi Audio XL3
Tijd voor een upgrade van je geluidsniveaumeter? Ruil tussen 15 juni en 15 juli 2026 je NTi Audio XL2 of een klasse 1 meter van een ander merk in bij Ampco Flashlight Sales. Je ontvangt direct 25% korting op de nieuwe XL3, zónder downtime voor je metingen. Check snel de voorwaarden!
2 + 2 = 5 met Martin Audio
Martin Audio promo: 2 + 2 = 5 Profiteer tot en met 31 juli 2026 van onze Martin Audio promo. Bij aanschaf van vier speakers uit de ADORN- of CDD-serie ontvang je de vijfde speaker gratis. De weatherproof WR-modellen zijn uitgesloten. Neem contact op voor advies of bestellingen.
Sound Devices doorstaat ultieme vuurdoop tijdens De Vrienden van Amstel LIVE 2026
Tijdens De Vrienden van Amstel LIVE 2026 onderging de Sound Devices Astral-serie een succesvolle vuurdoop. Ampco Flashlight Rental verzorgde de technische uitvoering van deze complexe productie. Dankzij steilwandige SAW-filters, HexVersity-technologie en een enorm frequentiebereik bleef het RF-plot onberispelijk stabiel.
Maak kennis met de Nando 1202: meer power, minder gewicht!
Twee jaar na de succesvolle Nando 502 introduceert Ayrton de Nando 1202. Deze krachtige grote broer combineert 25.000 lumen en een IP65-behuizing met een gewichtsbesparing van twintig procent. Perfect voor flexibel gebruik binnen én buiten. Benieuwd naar de specificaties van deze nieuwe fixture? Lees snel het volledige artikel op onze website.
Geef Grenswerk Groen Licht: Duurzame lichtset van Ayrton en Cameo voor poppodium Venlo
Poppodium Grenswerk in Venlo heeft zijn complete zaalverlichting vernieuwd. Met een succesvolle crowdfundingcampagne en Ampco Flashlight Sales is er gekozen voor een duurzame en flexibele set van Ayrton en Cameo. De nieuwe installatie verbruikt 50% minder energie én biedt maximale creativiteit. Lees nu hoe dit project tot stand kwam.
Nieuw! Allen & Heath SQ+
De Allen & Heath SQ-familie breidt uit met de SQ+ serie. Deze nieuwe modellen bieden meer kracht en visueel gemak dankzij een 9-inch touchscreen op de volledige lijn en extra RackUltra FX-engines. De vertrouwde 96kHz XCVI-core blijft de basis, maar de vernieuwde GUI en Carbon-on-Graphite styling tillen de workflow naar een hoger niveau.
100x Martin Audio Adorn voor de wereld van Grizzly
Litecom zocht voor Grizzly’s World een audio-oplossing met een sterke prijs-kwaliteitverhouding. Na een uitgebreide demo bij ons in de ruimte viel de keuze op 100 stuks van de Martin Audio Adorn A55. Een nuchtere keuze voor bewezen kwaliteit. Lees hier hoe dit project tot stand kwam.
