Nieuwe Type Approval voor NTi XL3

De XL3 Sound Level Meter heeft Class 1 Type Approval ontvangen van het “Eidgenössischen Institut für Metrologie” METAS in Zwitserland. De goedgekeurde klasse 1 geluidsmeter is daardoor geschikt voor het meten van milieulawaai, arbeidsgezondheid en geluidsisolatietoepassingen in Zwitserland waar gecertificeerde metingen vereist zijn.

Het goedkeuringscertificaat bevestigt dat de XL3 (in combinatie met de M2340 meetmicrofoon en de WP30-90 weerbescherming) volledig voldoet aan de eisen van een klasse 1 geluidsmeter in overeenstemming met de norm IEC 61672-1:2013 en IEC 61260-1:2014.

De typegoedkeuring van METAS was niet de eerste onafhankelijke instelling die de XL3 als klasse 1 goedkeurde. Het Franse LNE, de CPA in China en het CMI in Tsjechië hebben al eerder dezelfde certificering bevestigd.

 

 

Meer info over NTi?

Laat het ons weten als je meer wilt weten over de certificering en producten van NTi. Stel je vraag via onderstaand formulier, mail ons of bel ons op en we helpen je graag verder.

Direct contact? Bel 030-2414070 tijdens kantooruren of mail met sales@ampco-flashlight.nl

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Anneke

Anneke Brandenburg

Product Specialist

Sound Events kiest voor de toekomst met Martin Audio Torus en FlexPoint

Nieuwe mijlpaal voor Sound Events: Investering in Martin Audio Sound Events heeft hun assortiment aanzienlijk versterkt met de aanschaf van Martin Audio Torus en FlexPoint systemen. Na een reeks overtuigende demo’s bij Ampco Flashlight Sales koos eigenaar Mark Staals voor deze configuratie vanwege de uitzonderlijke controle en de herkenbare topkwaliteit van het merk. Met deze nieuwe set is Sound Events klaar voor de meest veeleisende festival- en corporate producties.

Fourier Audio transform.go: VST3-hosting voor de engineer onderweg

𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝘁𝗿𝗮𝗻𝘀𝗳𝗼𝗿𝗺.𝗴𝗼: 𝗩𝗦𝗧𝟯-𝗵𝗼𝘀𝘁𝗶𝗻𝗴 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗲𝗻𝗴𝗶𝗻𝗲𝗲𝗿𝘀 𝗼𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗴𝗼
Fourier Audio introduceert de transform.go: een compacte 16-kanaals plugin-server. Dankzij het nieuwe HYPERPORT-protocol biedt deze server een recordlage latency van 1,2 ms. De ideale, lichtgewicht oplossing voor tour-engineers en flypacks. Ontdek de transform.go en HYPERPORT live tijdens de ISE in Barcelona.

KLANG:1 – Immersive monitoring, nu in pocketformaat

𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗞𝗟𝗔𝗡𝗚:𝟭-𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲: 𝗜𝗺𝗺𝗲𝗿𝘀𝗶𝘃𝗲 𝗺𝗼𝗻𝗶𝘁𝗼𝗿𝗶𝗻𝗴 𝗶𝗻 𝗽𝗼𝗰𝗸𝗲𝘁𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗮𝘁
KLANG introduceert de ultra-compacte KLANG:1 en KLANG:1pro. Deze lichtgewicht processors bieden 64 kanalen aan hoogwaardige immersive in-ear mixing met een latency van slechts 0,25 ms. De pro-versie voegt redundante Dante en MADI toe. Ervaar ze live op de ISE in Barcelona.

Dit was CUE 2026

Ampco Flashlight Sales kijkt terug op een geslaagde CUE 2026 in Rotterdam Ahoy. Bekijk de hoogtepunten van de beurs.

Cameo Zenit W600 G2

De nieuwe Cameo ZENIT® W600 G2 is nu verkrijgbaar bij Ampco Flashlight Sales. Deze krachtige outdoor washlight biedt 32.000 lumen, RGBALC-kleurmenging met CRI 98 en TLCI 95, IP65-bescherming en slimme bediening via de Cameo Connect App. Volledig compatibel met de W600 G1-serie en uitgerust met een nieuwe SnapMag® FX elektronische frost voor snelle beam-aanpassingen.

ETC Dataflash 5000

Ontdek de nieuwe High End Systems Dataflash 5000: een krachtige, IP65-gecertificeerde LED-strobe met 52.000+ lumen, RGB-arrays en veelzijdige dome-accessoires. Nu beschikbaar bij Ampco Flashlight Sales.