Ons verslag van ISE 2026!
Barcelona, tapas en bakken met nieuwe Producten: Ons verslag van ISE 2026!
We zijn weer terug op honk! Het team van Ampco Flashlight Sales is de afgelopen dagen op safari geweest in de Fira de Barcelona tijdens de ISE 2026. En we kunnen je vertellen: het was weer een editie voor in de boeken. Tussen de Iberico-ham en de Spaanse zon (en okรฉ, een paar flinke buien) door hebben we vooral heel veel vette nieuwe producten gezien die jouw producties naar een hoger niveau gaan tillen.
Benieuwd wat je hebt gemist of waar je op moet letten? Hier is onze nuchtere blik op de belangrijkste highlights.
Licht: Van laser-beams tot 360-graden actie
Op de licht-afdeling was het flink dringen, want er stonden een paar serieuze gamechangers.
- Ayrton: Zij trokken de aandacht met de Rawbeam 350, de Magic Dot Neo Blade en de Nando 1202. De officiรซle specs en prijzen laten nog heel even op zich wachten, maar de output en precisie zijn nu al indrukwekkend. Wil je niet wachten? Onze productspecialisten hebben de eerste info al voor je klaarliggen.
- SGM: Naast de vertrouwde Palco-serie zagen we de nieuwe Palco FX. Een waanzinnige wash met infinite tilt en een zoom van 3,5 tot 45 graden. Neem gerust contact met ons op voor de details.
- Cameo: Was groots aanwezig met de uitbreiding van de Zenith-serie. Naast de W600 G2 zijn er nu ook de W1200G2 en W300 G2. Ook de nieuwe Ziya-serie, de OTOS LC12 en de L16 trokken flink wat bekijks.
- ETC & HOG: Bij ETC kon je niet om de HOG-serie heen, met als absolute kers op de taart de premiere van de Lonestar Prime. Ook de nieuwe Dataflash 5000 was van de partij. Bij HOG was er bovendien de officiรซle lancering van de HOG Wing. Meer info volgt snel!
- GDS: Zij lieten zien dat stilstand achteruitgang is met nieuwe features voor hun bekende lamp range en de handige Drive hub.
Audio: Immersive en integratie zijn de standaard
De audiowereld wordt steeds slimmer en meer verbonden. Dat was op de ISE overal te merken. Veel van deze audio-innovaties kun je binnenkort ook zelf horen en ervaren tijdens ons eigen Soundbites 2026 event.
- DiGiCo & Friends: Op de DiGiCo stand zag je perfect hoe alles samenkomt. Integratie met Fourier Audio, KLANG en Sound Devices is nu de standaard. Natuurlijk was er ook veel aandacht voor de succesvolle Quantum 112.
- Fourier Audio: Voor de engineers die veel onderweg zijn: de Transform.go en HyperPort zijn dรฉ oplossingen voor stabiele VST3-hosting. Lees hier meer over de Transform.go.
- KLANG: Immersive monitoring is niet meer alleen voor de allergrootste shows. Met de KLANG:1 heb je deze technologie nu gewoon in pocketformaat. Check de KLANG:1 hier.
- Martin Audio: De heren uit de UK gaven een strakke update over de Wavefront Precision (WP) serie. In hun demo-ruimte lieten ze met video-ondersteuning zien wat de verschillende series doen, inclusief een toffe demo i.c.m. de TiMax spatial audio processor. Meer over de WP-update vind je hier.
- Sound Devices: Dit merk groeit exponentieel hard. Ze lanceerden de nieuwe Astral PowerStation Cell (batterijladers) en de Astral Guitar Box uit de Astral-serie. Onmisbaar voor wie draadloos serieus neemt.
Wil je deze audio-gear in actie horen? Kom dan naar Soundbites 2026. Meld je hier aan!
Processors, Software & Comms
Achter de schermen moet het natuurlijk ook allemaal blijven draaien.
- Linea Research: De nieuwe NSC-serie processors werd gepresenteerd. Krachtpatsers die je systeembeheer een stuk makkelijker maken. Lees de details hier.
- Allen & Heath: Zij lieten de nieuwe V1.6 software voor AHM zien. De belangrijkste upgrades? 3rd party controle en handige stacking-mogelijkheden. Bekijk de software update hier.
- Clear-Com: Naast een legendarisch optreden in de cocktailbar, introduceerden ze hun nieuwe 4-kanaals HelixNet beltpacks. Er zijn ook nog wat productinnovaties waar we nu nog even geheimzinnig over moeten doen, maar geloof ons: dat is het wachten waard. Check hier de nieuwe beltpacks.
Hoe nu verder?
Zoals je ziet, hebben we weer genoeg inspiratie opgedaan om het komende jaar flink aan de slag te gaan. Veel van deze producten komen binnenkort onze kant op en we kunnen niet wachten om ze aan je te laten zien in onze eigen showroom of tijdens onze events.
Zit er iets tussen waar je direct mee aan de slag wil of wil je even sparren over de mogelijkheden? Neem dan contact op met onze productspecialisten. We praten je graag bij onder het genot van een goeie bak koffie.
En vergeet niet: wil je de nieuwste audio-oplossingen รฉcht goed beleven? Zorg dat je erbij bent tijdens Soundbites 2026.
๐ Bekijk het programma en meld je aan voor Soundbites 2026






Meer info of een demo?
Vul onderstaand formulier in of bereik ons via telefoon of mail.
Direct contact? Bel 030-2414070 tijdens kantooruren of mail met sales@ampco-flashlight.nl

Martijn de Jong
Product Specialist Audio
Martin Audio vernieuwt Wavefront Precision
Martin Audio introduceert flinke upgrades: IP54-rating voor alle kasten, snellere DISPLAY 3 software en nieuwe SX118+/SX218+ subwoofers. Meer grip op je systeem en klaar voor elk weertype. Kom luisteren op de ISE of tijdens onze Soundbites. Neem contact op voor alle info!
Linea Research NSC Series
Linea Research lanceert de NSC Series System Controllers. Deze 96kHz processors bieden exclusieve LIR-filters en VX-limiters in een standalone 1U-behuizing. Met drie verschillende modellen, optionele Dante en naadloze integratie in System Engineer 8, vormt de NSC-serie het ideale brein voor elk luidsprekersysteem.
Sound Events kiest voor de toekomst met Martin Audio Torus en FlexPoint
Nieuwe mijlpaal voor Sound Events: Investering in Martin Audio Sound Events heeft hun assortiment aanzienlijk versterkt met de aanschaf van Martin Audio Torus en FlexPoint systemen. Na een reeks overtuigende demo’s bij Ampco Flashlight Sales koos eigenaar Mark Staals voor deze configuratie vanwege de uitzonderlijke controle en de herkenbare topkwaliteit van het merk. Met deze nieuwe set is Sound Events klaar voor de meest veeleisende festival- en corporate producties.
Fourier Audio transform.go: VST3-hosting voor de engineer onderweg
๐ก๐ถ๐ฒ๐๐๐ฒ ๐๐ฟ๐ฎ๐ป๐๐ณ๐ผ๐ฟ๐บ.๐ด๐ผ: ๐ฉ๐ฆ๐ง๐ฏ-๐ต๐ผ๐๐๐ถ๐ป๐ด ๐๐ผ๐ผ๐ฟ ๐ฒ๐ป๐ด๐ถ๐ป๐ฒ๐ฒ๐ฟ๐ ๐ผ๐ป ๐๐ต๐ฒ ๐ด๐ผ
Fourier Audio introduceert de transform.go: een compacte 16-kanaals plugin-server. Dankzij het nieuwe HYPERPORT-protocol biedt deze server een recordlage latency van 1,2 ms. De ideale, lichtgewicht oplossing voor tour-engineers en flypacks. Ontdek de transform.go en HYPERPORT live tijdens de ISE in Barcelona.
KLANG:1 โ Immersive monitoring, nu in pocketformaat
๐ก๐ถ๐ฒ๐๐๐ฒ ๐๐๐๐ก๐:๐ญ-๐๐ฒ๐ฟ๐ถ๐ฒ: ๐๐บ๐บ๐ฒ๐ฟ๐๐ถ๐๐ฒ ๐บ๐ผ๐ป๐ถ๐๐ผ๐ฟ๐ถ๐ป๐ด ๐ถ๐ป ๐ฝ๐ผ๐ฐ๐ธ๐ฒ๐๐ณ๐ผ๐ฟ๐บ๐ฎ๐ฎ๐
KLANG introduceert de ultra-compacte KLANG:1 en KLANG:1pro. Deze lichtgewicht processors bieden 64 kanalen aan hoogwaardige immersive in-ear mixing met een latency van slechts 0,25 ms. De pro-versie voegt redundante Dante en MADI toe. Ervaar ze live op de ISE in Barcelona.
Dit was CUE 2026
Ampco Flashlight Sales kijkt terug op een geslaagde CUE 2026 in Rotterdam Ahoy. Bekijk de hoogtepunten van de beurs.
Ayrton Eagle Strike maakt werelddebuut tijdens opening FIFA Arab Cup in Doha
Ayrton Eagle Strike maakt zijn werelddebuut tijdens de opening ceremony van de FIFA Arab Cup in Doha. Lees hoe dit nieuwe armatuur presteerde in een grootschalige stadionproductie.
Clear-Com introduceert 4-kanaals HelixNet beltpack
Ontdek de nieuwe 4-kanaals HelixNet beltpack van Clear-Com bij Ampco Flashlight Sales. Vier kanalen, volledige compatibiliteit en te zien op CUE 2026.
Stairway Productions breidt Martin Audio-set uit met WPC-systeem
Stairway Productions kiest opnieuw voor Martin Audio en neemt het WPC line-array systeem in gebruik. Ontdek hoe het systeem deze zomer werd ingezet tijdens de UIT Week Utrecht en lees meer over de samenwerking met Ampco Flashlight Sales.
Muziekgebouw aan โt IJ kiest voor stille kracht van ETC Halcyon Silent
Ampco Flashlight Sales realiseerde een lichtupgrade in het Muziekgebouw aan โt IJ met ETC Halcyon Silent armaturen en een Eos Apex 5 console.
