Nieuw bij Ampco Flashlight Sales: Sound Devices

De Toekomst van RF
Vanaf nu is Ampco Flashlight Sales de officiële distributeur van de wireless producten van Sound Devices in Nederland.
Met trots introduceren wij Sound Devices: Een onmisbare toevoeging aan ons uitgebreide assortiment op het gebied van RF-technologie.
Sound Devices
Sound Devices is een vooraanstaand Amerikaans bedrijf met meer dan 25 jaar aan ervaring in het ontwerpen en produceren van hoogwaardige opname en RF – technologieën. Dit alles met een duidelijk doel: de mooiste, helderste sound, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
De RF – technologie van Sound Devices is oorspronkelijk gericht op “location sound”. Deze techniek is zeer geschikt voor zowel film, TV als live -toepassingen en ingezet bij vele toonaangevende producties zoals The Revenant, Mad Max en Game Of Thrones
Sinds 2021 maakt Sound Devices deel uit van Audiotonix Group, bekend van o.a. Allen & Heath en DiGiCo. Bij Ampco Flashlight zien wij de enorme potentie van Sound Devices.
We kijken er dan ook naar uit om samen te werken en onze klanten te laten profiteren van topkwaliteit draadloze techniek.
Gamechanger
De Astral Serie van Sound Devices is een ware gamechanger. Een ontvanger die uitbreidbaar is tot 32 kanalen in slechts 1HE! Compact geproduceerd en
ruimtebesparend in je rack. Neem je apparatuur met een gerust hart mee op tournee zonder je zorgen te maken over het afstemmen van frequentiebanden. De Astral serie heeft een bereik van 169-1525MHz waardoor het wereldwijd toegepast kan worden. Sound Devices Astral biedt gemoedsrust met zijn RF Mirror Mode voor volledige redundancy en nog veel meer, waaronder:
Specificaties
- AutoAssign – Stel supersnel vrije frequenties in met één druk op de knop
- GainForward – Gain control op de receiver, niet op de transmitters
- Integrated Real Time Spectrum Analyzer (RTSA) en scanner voor intuitive frequency coordination
- NexLink – 2.4GHz bi-directional, long-range transmitter control & timecode sync
- Onboard 32-bit recording
- Ingebouwde 6-to-2 RF combiner voor multizone events
- Uitstekende audio kwaliteit: Volledige 10Hz – 20kHz audio bandbreedte
- Simpel en snel je land instellingen aanpassen voor het gehele systeem
- Web Based App: Bediening vanuit elke browser op elke computer, smartphone of tablet
Voor alle specificaties kan je hier terecht
Transmitters
De digitale draadloze transmitters van Sound Devices zijn van zeer hoge kwaliteit, voorzien van USB-C, Bluetooth en een RF-output van 2, 10, 20 en 40mW. De Sound Devices A20 mini en de A20 TX zijn duurzaam gebouwd en hebben een batterijduur tot wel 12 uur. Ze bevatten ingebouwde 32-bit float, 48kHz recorders en bieden 100% digitale long-range modulatie met de langste transmissieafstand die momenteel op de markt beschikbaar is.
Natuurlijk staan wij klaar voor je mocht je meer willen weten. Voor vrijblijvende vragen en offertes kan het contactformulier onderaan gebruikt worden of je kan ons bereiken via onderstaande contactgegevens.
Meer info of een demo?
Direct contact? Bel 030-2414070 tijdens kantooruren of mail met sales@ampco-flashlight.nl
Peter Velthuijzen
Product Specialist
sales@ampco-flashlight.nl+31 30 241 4070
Meer informatie of een demo?
nieuwe QU Serie
Ontdek de nieuwe Qu-series van Allen & Heath
Ervaar ongekende controle en geluidskwaliteit met de nieuwe Qu-series van Allen & Heath. Deze compacte 96kHz digitale mixers combineren geavanceerde DEEP Processing, flexibele kanalen en intuïtieve bediening in één krachtig platform.
ETC Sitelink
De nieuwe SiteLink van ETC biedt real-time monitoring voor verlichtings- en riggingbesturingssystemen, waar u ook bent. Met de SiteBox en de cloudgebaseerde service blijft u altijd up-to-date met statusmeldingen en waarschuwingen. Kies uit flexibele abonnementen en ontdek de kracht van verbonden controle.
TivoliVredenburg zet grote stap naar duurzame verlichting met ETC en Ayrton
TivoliVredenburg investeert in duurzame LED-verlichting met de keuze voor ETC Source Four LED Series 3 profielspots en Ayrton Rivale TC moving lights in de Hertz- en Cloud 9-zalen. Deze nieuwe armaturen bieden niet alleen een uitzonderlijke kleurkwaliteit en betrouwbaarheid, maar ondersteunen ook de veelzijdige programmering van beide zalen.
𝗥𝗲𝗳𝗹𝗲𝗰𝘁𝗶𝗼𝗻 – 𝗟𝗶𝗰𝗵𝘁𝗸𝘂𝗻𝘀𝘁 𝗶𝗻 𝗯𝗲𝘄𝗲𝗴𝗶𝗻𝗴
Tijdens het 𝗥𝗼𝘆𝗮𝗹 𝗟𝗶𝗴𝗵𝘁 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹 𝗶𝗻 𝗔𝗽𝗲𝗹𝗱𝗼𝗼𝗿𝗻 creëerde lichtkunstenaar 𝗠𝗶𝗰𝗵𝗲𝗹 𝗦𝘂𝗸 een adembenemend schouwspel met de Ayrton 𝗖𝗼𝗯𝗿𝗮 𝗲𝗻 𝗞𝘆𝗮𝗹𝗮𝗺𝗶 armaturen
Paradigm Architectural Control Processor Mk2
ETC heeft de nieuwe generatie Paradigm-processors gelanceerd: de Architectural Control Processor Mk2 (ACP Mk2). Deze geavanceerde processor vormt het kloppend hart van elk Paradigm-systeem en verwerkt duizenden lichtcommando’s tegelijk.
Fader Friday
De hele maand mei staat bij Ampco Flashlight Sales in het teken van Fader Friday – een ode aan iedereen die het verschil maakt achter de knoppen. Ben jij diegene die met liefde en precisie de perfecte mix of lichtshow neerzet? Dan is dit jouw moment om te shinen!
Ampco Flashlight Group treedt toe tot wereldwijd netwerk van Clair Global
Ampco Flashlight Group treedt toe tot wereldwijd netwerk van Clair Global
Dit was Prolight & Sound 2025
Ampco Flashlight Sales was aanwezig op Prolight + Sound 2025 in Frankfurt, waar we op de stands van Ayrton, SGM, ETC en Cameo diverse innovaties en productprimeurs presenteerden. In dit verslag blikken we terug op een succesvolle beursweek vol nieuwe technologie, inspirerende gesprekken en internationale ontmoetingen met vakgenoten.
Nieuw Ayrton Stradale
Ayrton Stradale Profile – Compact, Krachtig en Veelzijdig
De Stradale Profile is de nieuwste innovatie van Ayrton: een ultra-compact IP65-profielarmatuur met verbluffende prestaties.
Foldable Wash SGM
De SGM PALCO Family is terug: krachtiger, compacter en duurzamer dan ooit. Drie formaten, foldable, RGBL Color Boost én gegoten in gerecycled aluminium.