Martin Audio Training

2 dagen praktijk en theorie in beeld

Martin Audio Trainingsdagen 

Deze week hebben we weer wat nieuws geïntroduceerd: De eerste Martin Audio trainingsdagen georganiseerd in onze eigen Ampco Flashlight Studio!

Wavefront Precision

Robin Dibble van Martin Audio verzorgde de training. Speciaal uit Engeland overgekomen om onze Nederlandse klanten te leren hoe te werken met de Martin Audio Wavefront Precision. Naast praktische zaken en uitleg over bijvoorbeeld de opbouw van deze bekende line array-systemen was er ook aandacht voor het theoretische deel en hoe te werken met Martin Audio DISPLAY 2, DISPLAY 3 en VU-NET software. Tijdens de 2-daagse cursus kwamen er dus vele onderwerpen aan bod en zijn de aanwezigen weer helemaal bij over hoe om te gaan met de Wavefront Precision. 

Wil je de volgende keer ook bij een Martin Audio training zijn? Schrijf je in op onze nieuwsbrief onderaan deze pagina of houd onze website in de gaten. Hier melden wij het vanzelf als je weer kan aanmelden voor het volgende event.

Klik hier voor de Martin Audio productpagina

Klik hier voor meer info over Martin Audio Wavefront Precision 

Cameo Zenit W600 G2

De nieuwe Cameo ZENIT® W600 G2 is nu verkrijgbaar bij Ampco Flashlight Sales. Deze krachtige outdoor washlight biedt 32.000 lumen, RGBALC-kleurmenging met CRI 98 en TLCI 95, IP65-bescherming en slimme bediening via de Cameo Connect App. Volledig compatibel met de W600 G1-serie en uitgerust met een nieuwe SnapMag® FX elektronische frost voor snelle beam-aanpassingen.

ETC Dataflash 5000

Ontdek de nieuwe High End Systems Dataflash 5000: een krachtige, IP65-gecertificeerde LED-strobe met 52.000+ lumen, RGB-arrays en veelzijdige dome-accessoires. Nu beschikbaar bij Ampco Flashlight Sales.

ETC ION XE20 voor Media College Amsterdam

Ampco Flashlight Sales leverde vier ETC Ion XE 20-sets met custom flightcases waarin touchscreen, muis en toetsenbord zijn geïntegreerd. De cases zijn ontworpen door Sander in samenwerking met het Mediacollege Amsterdam, waar studenten Podium- en Evenemententechnicus werken met professionele lichttafels zoals de ETC Eos-serie. Wij denken graag mee over maatwerk en custom flightcases.

Ayrton EagleStrike – Extreme performance, ongeëvenaarde precisie

De Ayrton EagleStrike is Ayrton’s eerste LED movinghead-followspot, ontworpen voor maximale precisie op extreme afstanden en intensief outdoor gebruik. Met een oversized 270 mm lens, 1.200W LED-module, ultrasnelle CMY-kleurenmix, volledig framing en uitgebreide effectmogelijkheden levert de EagleStrike topprestaties in elke professionele toepassing.

ETC MegaPix & GigaPix

De nieuwe MegaPix en GigaPix van High End Systems tillen pixel wash-verlichting naar een hoger niveau. Dankzij het gepatenteerde IFL-systeem leveren ze het zachte, fraaie licht van een klassieke Fresnel, gecombineerd met krachtige en veelzijdige effecten.

dit waren de @full dagen 2025

De @Full dagen 2025 waren een succes! Twee dagen vol licht, techniek en vakgenoten – en een nieuwe Focus Kampioen met een tijd van 4,24 seconden.